O firmie

Właścicielem marki teraQua© jest firma Sanblast która od wielu lat zajmujemy się sprzedażą piasku suszonego oraz innych materiałów sypkich. Nasze produkty dostarczane są do klientów na terenie Polski jak i do innych krajów europejskich. Realizujemy zamówienia zarówno dla firm jak i dla indywidualnych odbiorców. Spełniamy oczekiwania Klientów zapewniając produkty najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach.

Nasze produkty wytwarzane są w oparciu o sprawdzone technologie w dwóch zakładach produkcyjnych. W procesie suszenia piasków i żwirków spełniane są najwyższe normy i standardy produkowanego surowca, między innymi dzięki wdrożeniu sprawdzonych procesów produkcji.

W ramach dodatkowych usług organizujemy transport na preferencyjnych warunkach na terenie całego kraju.

Dlaczego my?

Najwyższa jakość!
Naszym celem jest zapewnienie klientom produktów najwyższej jakości. Do produkcji wykorzystywane są surowce od sprawdzonych dostawców pozyskane w sposób odpowiedzialny, mając na uwadze zdrowie i środowisko. Mając to na uwadze, staramy się jednocześnie zagwarantować produkty o najwyższej jakości i trwałości.
Wieloletnie doświadczenie
Od wielu lat zajmujemy się sprzedażą materiałów sypkich stosowanych w wielu gałęziach przemysłu. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło uzyskać nam wiedzę, którą chętnie dzielimy się z naszymi klientami. W naszym asortymencie posiadamy produkty o różnej charakterystyce i właściwościach, zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Błyskawiczna realizacja
W dzisiejszych czasach presja związana z czasem i terminowością zamówień to codzienność. Aby sprostać rosnącym wymaganiom rynku, gwarantujemy szybkie terminy realizacji, które są niezbędne procesach planowania i produkcji. w zależności od wielkości zamówienia towary wysyłany jest od 1 do 5 dni roboczych.